Iskolánkról Bátorkesziről Helyzetjelentés az iskolánkról Iskolabusz

A 2014-2015-ös tanévtől kezdve iskolánk diákjainak szállítását egy új iskolabusszal oldjuk meg. Elsősorban bejáró diákjaink szállítására használjuk buszunkat, de a versenyekre utazó tanulóink is gyakran igénybe veszik.

A Bethlen Gábor Alapnak köszönhetően pedig 2015-ben a busz működési költségeire (üzemanyag, javítások, biztosítás) 600.000,- Ft támogatást kaptunk. A sikeres pályázatot községünk önkormányzata nyújtotta be.

2017-től minden évben folyamatos támogatásban részesül községünk és iskolánk. A Bethlen Gábor Alapítvány sikeres pályázata immár 5 éve teljes mértékben álja diákjain utaztatásának teljes költségét.

A támogatást 2021-ben is köszöni a BGA zrt.-nek a Kováts József Alapiskola és Bátorkeszi Község Önkormányzata!.

Fényképek a képtárban...

Kapcsolat

• Kováts József Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Bátorkeszi - Základná škola Józsefa Kovátsa s vyučovacím jazykom maďarským, Bátorove Kosihy
    Hlavná č.889, 946 34 Bátorove Kosihy